Witamy w hurtowni zabawek Libra. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu

Kontakt

"F.H.U. Libra" Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Hutnicza 34
81-061 Gdynia
NIP: 958 166 20 19

w godzinach od 8.00 do 16.00
e-mail: bok@libragdynia.pl

tel. 58 663-89-75

E-commerce, sieci
Elżbieta Zdyb - Specjalista ds. kluczowych klientów e-commerce
tel. 788-643-820 elzbieta.zdyb@libragdynia.pl

Województwa: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie:
Magdalena Czajka – stacjonarny przedstawiciel handlowy
tel. 739 071 711 magdalena.czajka@libragdynia.pl

Patryk Spica - mobilny przedstawiciel handlowy
tel. 531 978 544 patryk.spica@libragdynia.pl

Województwa: lubuskie, łódzkie, wielkopolskie
Joanna Bednarczyk – stacjonarny przedstawiciel handlowy
tel. 508 433 356 joanna.bednarczyk@libragdynia.pl

Artur Reimisz - mobilny przedstawiciel handlowy
tel. 531 985 375 artur.reimisz@libragdynia.pl

Robert Łopka - mobilny przedstawiciel dedykowany Mattel
tel. 788 643 791 robert.lopka@libragdynia.pl

Województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie
Łukasz Maciak – stacjonarny przedstawiciel handlowy
tel. 531 949 630 lukasz.maciak@libragdynia.pl

Piotr Małkus – mobilny przedstawiciel handlowy
tel. 788 643 814 piotr.malkus@libragdynia.pl

Województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie
Joanna Stenka – stacjonarny przedstawiciel handlowy
tel. 739 009 540 joanna.stenka@libragdynia.pl

Klaudia Patola - mobilny przedstawiciel handlowy
tel. 531 955 139 klaudia.patola@libragdynia.pl

Katarzyna Wołowiec – mobilny przedstawiciel dedykowany Mattel
tel. 788 643 815 katarzyna.wolowiec@libragdynia.pl

Województwa: świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie
Damian Maciejewski - stacjonarny przedstawiciel handlowy
tel. 537 483 929 damian.maciejewski@libragdynia.pl   

Dariusz Dziundzio - mobilny przedstawiciel handlowy
tel. 531 956 347 dariusz.dziundzio@libragdynia.pl

Zachęcamy do kontaktu i podzielenia się uwagami odnośnie pracy działu handlowego i przedstawicieli handlowych.

Unit Manager:

Klaudia Rzepa
tel. 733 433 750, klaudia.rzepa@libragdynia.pl

 

Dane do płatności:

Deutsche Bank Polska

PLN:
Iban: PL50 1910 1048 2786 2867 2619 0001
Swift: DEUTPLPX